אספקטים לשמש

שמש – ירח
שמש בצמידות לירח

נולדת קרוב למולד הירח. העולם הפנימי והעולם החיצוני אחד הם – get you what is see you what ,יש תאימות בין מה שאת רוצה ומה שאת צריכה וזה מוסיף המון פשטות לחיים. מצד שני, יש מידה מוגברת של סובייקטיביות – הירח לא יכול לבקר את השמש והשמש לא יכולה לבקר את הירח, כי הם אחד. המסרים שקיבלת מההורים שלך היו תואמים – חווית מהם הרמוניה. את ממוקדת, החלטית, יכולה להיות מרוכזת בעצמך, או להיתפס ככזו. לפעמים נראה אחרים יכולים להיות מופתעים מהמהירות בה את מקבלת החלטות – את פשוט לא נוטה להסתבך עם הרבה אופציות והדברים מאד ברורים לך. את מאד אינטואיטיבית, רגישה ויש לך שאיפה חזקה למצוא זוגיות. יכולה להיות נטייה לאהוב הרגלים ושגרה. הפעולות שלך מייצגות את הרגשות שלך אז את יכולה גם לפעול באימפולסיביות רגשית. את מלאת אנרגיה ואין לך סבלנות לאנשים עם עליות ומורדות במצב הרוח שלהם.

שמש במשולש לירח

הרמוניה בין העולם הרגשי ליישום שלו בחוץ, נובעת מהרמוניה בין המסרים שקיבלת מההורים שלך בילדות. את פופולרית ומחפשת הרמוניה במערכות היחסים שלך. ביטחון עצמי ותחושת ביטחון. את כל כך שונאת קונפליקטים שאת נוטה לברוח מהם ולהימנע מהם בכל מחיר וזה לא תמיד לטובה. יש לך אנרגיה טובה וחיות.

שמש מול הירח

יש קונפליקט בין הרצונות שלך והצרכים שלך וזה מוביל לבלבול, לחוסר בטחון ולרגישות גבוהה כמו גם מקנה לך אישיות מעניינת ומורכבת. קשה לך לקבל החלטות מאחר ואת נמשכת ע״י שני כוחות מנוגדים. תמיד יש את ה ״מה אם הייתי בוחרת אחרת״, או ״מצד שני״. בגלל שיש לך שתי פרספקטיבות מנוגדות, את מאד אובייקטיבית לגבי עצמך. את רואה את כל נקודות המבט בו זמנית ויכולה להתחבר לכולן באותה מידה. יכולה להיות נטייה לעליות וירידות ברמת האנרגיה שקשורות לסיבות פיזיולוגיות, נפשיות, או שתיהן. הקונפליקט נובע לרוב מכך שלהורים שלך היו ציפיות שונות ממך, או שהם היו שני אינדיבידואלים מאד שונים, או שתפסת את האופן בו הם חינכו אותך באופן שיש בו ניגוד. יש רצון לחפש את האושר מחוץ לעצמך, ולכן יש נטייה להיכנס לקשרים בשלב מוקדם מחיים. יכולה להיות נטייה לגירושים מוקדמים בגלל כניסה מוקדמת מדיי לקשרים שאינם מתאימים. יש נטייה ללכת לטיפולים ולמטפלים, ולעבור תהליכים עמוקים של חקר עצמי. יש לך מודעות עצמית מאד גבוהה, ואת יכולה להיות פסיכולוגית מעולה – את יודעת לקרוא אנשים ולהבין מה מניע אותם. היכולת שלך לראות את כל נקודות המבט של כל סיטואציה ולשים את עצמך בנעליהם של אחרים הינה נכס אמיתי. בשלב כלשהו בחייך את חייבת להבין מה באמת את רוצה.

שמש בריבוע לירח

את נועזת ויש לך המון דרייב להצליח. יש מאבק פנימי בין מה שאת רוצה למה שאת צריכה. יכול להיות שבאופן לא מודע את מושכת אליך נסיבות מאתגרות כדי לשחזר את המתח של הילדות המוקדמת שלך. לא הרגשת שקיבלו אותך כמו שאת בילדותך שלך וכתוצאה מכך יש לך צורך עז להוכיח את עצמך לעולם. היה מתח ומאבק בבית, או בין ההורים או בחוויה שלהם את החיים. הפנמת את המתח הזה והרגשת לא במקום בעולם כתוצאה מזה. יכול להיות שהרגשת לא רצויה ע״י אחד מההורים. יש קונפליקט בין הצורך שלך לקבל הזנה רגשית ובין הצורך בחופש אישי. זה בא לידי ביטוי במיוחד במחצית הראשונה של החיים. יכולים להיות לך הרבה עימותים אבל יש לך עמידות גבוהה כי חווית המון קונפליקטים ושרדת אותם. השאיפה היא שתלמדי להוכיח את עצמך בשביל עצמך ופחות בשביל שאחרים
יעריכו אותך.

שמש מרקורי (חמה)
שמש בצמידות למרקורי (חמה)

זהו אספקט מאד נפוץ. חכמים, אינטליגנטיים, בעלי יכולות תקשורת מעולות, חשיבה עצמאית ומקורית. לפעמים מנתחים דברים יותר מדי ולא מאפשרים לדברים להיות. הם מאד אוהבים לדבר ולפעמים קשה להם להקשיב, בזמן שאחרים מדברים הם חושבים על הדבר הבא שהם רוצים להגיד.

שמש – ונוס (נגה)
שמש בצמידות לונוס (נגה)

הקשרים החברתיים שלך מאד חשובים לך, בעל קסם אישי, אטרקטיבי. חשוב לך להיות פופולארי, דיפלומטי ושיאהבו אותך. יכולה להיות יהירות כחלק מהחבילה. going easy ,ו peacemaker ,תמיד מחפש ליצור הרמוניה. יש לך לב רחב וקבלה של אחרים. יכול להיות שאתה מחפש הרמוניה ושלום בכל מחיר, עד שהדבר בא על חשבונך, שאתה פליזר. יכול להיות שיש בך מעט עצלנות ואת מצפה שדברים יקרו לך ויגיעו אליך. יש לך עיין טובה לאסתטיקה ויופי, אתה אוהב להתלבש ויש לך משיכה ליוקרה. אתה מאד רומנטי, ולעיתים פועל בצורה אימפולסיבית-רומנטית. אתה סומך על כח המשיכה שלך ולא אוהב להתאמץ בחיזורים אחרי אחרים. אתה רוצה שיבואו אליך. אתה מחובר מאד לצד הנשי שלך.

שמש – מאדים
שמש בצמידות למאדים

יש לך נוכחות מרשימה ואי אפשר להתעלם ממך. את מקרינה אומץ ובטחון עצמי גם אם באמת את לא ממש בטוחה בעצמך. את מאד אנרגטית ויכול להיות שאת מגיעה לעימותים בקלות. את ניגשת ישר לעניין ויודעת לגרום לדברים לקרות. את חסרת סבלנות, אבל זה בא מתוך נלהבות – את פשוט לא יכולה לחכות שדברים יקרו כבר. את תחרותית וזה יכול לבוא לידי ביטוי בספורט או בעולם העסקי. אם האנרגיה של מאדים לא מנותבת נכון היא יכולה לצאת בחיפוש אחר מריבות, בבריונות, ואם היא מנותבת נכון היא מעניקה לך אומץ, מוכנות להתמודד עם קונפליקטים. אם מקלפים את הקליפה החיצונית יכולים למצוא לעיתים אשה מאד חסרת בטחון שתעשה הכל בכדי להוכיח את עצמה. בגלל שגם השמש וגם מאדים הם כוכבים גבריים, אנשים עם אספקט כזה הם בעלי צד גברי חזק. באהבה את אוהבת לכבוש, ולעיתים כשבצעת את הכיבוש זה נהיה לך משעמם.

שמש במשולש למאדים

את אמיצה, יזמית, יש לך כמות בלתי נדלית של אנרגיה, את מוכנה להתמודד עם קשיים בהתלהבות ובבטחון. את תחרותית אבל התחרותיות שלך מתקבלת טוב על ידי אחרים בגלל שהיא לא אגרסיבית או כוחנית. את מאמינה במשחק הוגן. את אוהבת את החיים. גם ברמה הפיזית של לך אנרגיות טובות. את לא לוחמנית ואפילו סולדת מאלימות ומחוסר צדק. יש לך יכולת טובה לשלוט בתשוקות שלך, באגרסיות שלך ובאינסטינקטים שלך. כל אלו באים לך בצורה כל כך טבעית שיכול מאד להיות שאת אפילו לא מודעת לכמה ביטחון, התלהבות וכושר סיבולת יש לך. את בחברה טובה עם אנג׳לינה ג׳ולי, ג׳ורג׳ לוקס ונייל ארמסטרונג.

שמש בריבוע למאדים או מול מאדים

בילדות היית אנרגטית ולוחמנית. יכול להיות שלא יכולת לשבת רגע בשקט. היה לך מאד קשה לנתב את האנרגיות האלו, השאיפה היא שבבגרות הצלחת לנתב את האנרגיות האלו לקריירה בספורט, פעילות גופנית או משהו תחרותי. את יוצרת קונפליקטים ועימותים בחיים שלך, את לא מפחדת מהם כי כבר חווית הרבה בחייך, את מעדיפה לקום ולעשות מאשר לדבר על הדברים. יש לך דם חם וטמפרמנט. את אימפולסיבית ואסרטיבית. במזלות הקרדינלים, זה מביא מזג חם וקוצר רוח, במזלות הקבועים זה מביא עקשנות ונוקשות, במזלות המשתנים זה מביא חוסר שקט, חוסר סבלנות ותסכול. יכול להיות שכילדה ההורים שלך ניסוי לאלף את האש שלך וצמצמו אותך. את הרגשת חסומה.

שמש – צדק
שמש בצמידות לצדק

נולדת תחת כוכב המזל. שמחה, נלהבת ואופטימית ללא תקנה. מצפה להכי טוב מעצמך, מאחרים ומהעולם, חברותית, בעלת לב רחב, נדיבה, הוגנת, שוחרת צדק. המזל הטוב שלך יכול גם להכניס אותך לצרות, בגלל שאת יודעת שכל דבר יסתדר בסוף את עלולה לקחת סיכונים גדולים מדי, לאכול יותר מדי. יש תחושה שיש מלאך ששומר עליך, ולפעמים הוא מגיע ממש ברגע האחרון. את בעלת הישגים מרשימים. הזכיות שלך הן לא באמצעות תחרותיות אלא בזכות זה שאת רוצה לעזור לאחרים. את מורה מעולה. את לא מחוסנת מפני ירידות, והירידות שלך יכולות להיות מאד דרמטיות דווקא בגלל שנפילה זה מצב שמאד זר לך.

שמש במשולש לצדק

יש לך מזל טוב בחיים. את נדיבה וחברותית, מושכת אל עצמך נסיבות מיטיבות. את אהודה ואהובה, מתקבלת טוב בכל מקום שאת פונה אליו ומקבלת תמיד את העזרה והאינפורמציה שאת צריכה. את אוהבת לטייל ויש לך חיבה למקומות חדשים ולאנשים זרים, את לא תחרותית ולא אגרסיבית. יש לך אמות מוסר גבוהות מאד ואת מאמינה בחיים ובאנשים. את מעדיפה לראות את הטוב בכולם. את מאמינה בחוק וסדר ולא מקבלת את אלו שלא מכבדים את הכללים. את יודעת לקיים את מה שאת מבטיחה. את מלאת שמחה וקל להצחיק אותך.

שמש בריבוע לצדק או מול צדק

יש לך לב טוב ורחב וכולם יודעים את זה עליך אבל גם יש לך נטיה לעשות יותר מדי. זה יכול להיות יותר מדי אוכל, יותר מדי אלכוהול, יותר מדי עבודה, יותר מדי פעילות, או שאתה מבטיח יותר ממה שאתה יכול לקיים. יש לך תקופות שבהן אתה מאד אופטימי ועל הגל, ואז יכולות לבוא תקופות של דיכאון

שמש – שבתאי
שמש בצמידות לשבתאי

את אדם מאד רציני, היית ילדה רצינית וככל שאת מתבגרת את נהית קצת פחות רצינית. את מצחיקה אחרים אבל אין לך חוש הומור. יכול להיות שבילדות היו נסיבות שלא אפשרו לך לבטא את עצמך ואת הרצונות שלך באופן חופשי והפכת להיות מאד מודעת לאיך את מביעה את עצמך. היית מודעת היטב לכך שלא תמיד קיבלת את מה שרצית. את מאד מאד אחראית. יש בך צורך עמוק שיכירו בהצלחה שלך אבל גם פחד מלהיות באור הזרקורים. את יכולה להיות קשה עם עצמך ואת מאד מאד שאפתנית. את מאד סקפטית וזהירה בצעדייך. יש לך סטנדרטים מאד גבוהים ואת מאד מודעת למגבלות החיים.

שמש במשולש לשבתאי

את שאפתנית, חייבת להצטיין ולהצליח בכל מה שאת עושה. יש לך סטנדרטים גבוהים וקשה לעמוד בהם. את אוהבת את הכל באיכות גבוהה. קל לך לחיות חיים מאורגנים ומסודרים, לקבל על עצמך אחריות ולהיות אחראית וזהירה עם ענייני הכספים שלך. יש לך סבלנות ומשמעת להשיג את מה שאת רוצה לאט.

שמש בריבוע לשבתאי או מול שבתאי

החיים שלך מלאים אתגרים, במיוחד במחצית הראשונה שלהם. יש תחושה שאת לא מצליחה לממש את הרצונות שלך ולהוציא אותם לפועל, שיש איזו התנגדות, שמישהו שם לך מקלות בגלגלים. יש תחושה שאת לא מקבלת את מה שאת רוצה לעיתים יותר קרובות מאחרים, תחושה של חוסר מזל. יש נסיון לשלוט בנסיבות ובאנשים שסביבך. יש לך פחד מהתחושה שאת לא מוצלחת. מצד אחד את מאד רוצה להצליח, וכשאת נתקלת במכשולים את מסרבת לראות שלמעשה את הצבת את המכשולים האלו בעצמך. את רוצה להצליח אבל מפחדת מהצלחה. את לוקחת כל כישלון הכי קטן ללב ומלקה את עצמך בגינו. את מציבה לעצמך סטנדרטים מאד גבוהים שאת לא תמיד עומדת בהם. את בוחרת נתיבים קשים ללכת בהם ולא נותנת לעצמך לנח וליהנות מהחיים. חשוב להפסיק להתמקד ברצון להצליח, להוריד מעצמך את הלחץ. יש צורך למצוא בפנים את האמונה העמוקה שאת ראויה להצליח, ראויה לאושר, ראויה לשלווה, ואז את יכולה למצוא אותם. שבתאי גורם לך להרגיש שאסור לך לרצות יותר מדי, הוא מגביל, מצמצם, מצנזר את הרצונות והשאיפות שלך. אל תתני לו. בסופו של דבר, עם הזמן, את לומדת להירגע קצת ולתת לעצמך ליהנות, את לומדת להפסיק לצמצם את הרצונות שלך, את לומדת שאת זו שמציבה בפני עצמך מכשולים בכך שאת מבקרת את עצמך ללא הפסק.

שמש – יורנוס (אורון)
שמש בצמידות ליורנוס (אורון)

את יצירתית, ממציאנית, עתידנית, מתקדמת במחשבה שלך. עצמאית, כנה, ישירה, אינטואיטיבית ומוזרה. את לא מקבלת מוסכמות, את אינדיבידואליסטית ומורדת בממסד. את שונאת שגרה, ועובדת הכי טוב כשאת יכולה להחליט מתי ואיך לעבוד. יש לך יושרה פנימית חזקה ואת מעדיפה להיות הבוסית של עצמך. את לא מתייגת אחרים ושונאת שמתייגים אותך. את מאד עקשנית. את זקוקה לריגושים בחייך ושינויים שירגשו אותך ויש לך ראש פתוח אבל את גם עקשנית ונצמדת לרעיונות שלך. האישיות שלך מאד מזוהה עם הייחודיות שלך. את לא סובלת שמשווים אותך לאחרים. את זקוקה להמון מרחב וחופש אישי בחיים שלך ובזוגיות שלך.

שמש במשולש ליורנוס (אורון)

את הומניטרית, מהפכנית, שונה, עתידנית, מקדימה את זמנך, אינטואיטיבית, יצירתית ומעוררת השראה. את לא צריכה להתאמץ לבלוט, זה פשוט קורה לך באופן טבעי. את שונאת ללכת בתלם, קל לך ללכת בדרכים חדשות וייחודיות אבל הכללים והמסגרת לא מאיימים עליך. את מקבלת את כולם כשווים, כנה ללא פשרות, מתחברת לאנשים מכל הסוגים והמינים. את נלהבת לחיות את החיים וחיה חיים מעניינים כי את מושכת אליך אנשים לא שגרתיים והרפתקאות. יש לך ראש פתוח, את הוגנת ומאד לא שיפוטית כלפי אחרים.

שמש בריבוע ליורנוס (אורון) או מול יורנוס (אורון)

את אינטואיטיבית, ממציאנית, חקרנית ויצירתית. יש לך אגו חזק, מזוהה מאד עם הצורך בחופש אישי. זה ממש מאתגר לגרום לך לעשות משהו כשלא מתחשק לך, את רואה את זה איום על החופש שלך. אישיות דינמית שמערערת על מוסכמות חברתיות וממסדים, ועם זאת, עקשנית להיצמד לדרכך שלך. יש לך מערכת יחסים של אהבה שנאה עם הייחודיות שלך. מרבית הזמן את גאה במקוריות שלך אבל לפעמים את מרגישה מוזרה ולא שייכת לעולם. את מאד הומניטארית אבל את לא סימפתטית לאנשים שנצמדים מדי למסורת או לעבר. יש איזו אנרגיה של עצבנות והתגוננות. את לא יכולה שתהיה לך עבודה שגרתית של 9 עד 5 .את חייבת מידה רבה של חופש בעבודה שלך והכי טוב זה כשאת מנהלת לעצמך את הלו״ז. את לא סובלת שטחיות והעמדות פנים. מאד כדאי לנתב את האנרגיות המאתגרות של האספקט הזה ליצירה או למטרה הומניטארית.

שמש – נפטון (רהב)
שמש בצמידות לנפטון (רהב)

את מחוברת למימד שהוא מעבר לחיים היומיומיים. זה יכול להיות מימד רוחני, אומנותי או פשוט אחר. יש חיפוש אחר משמעות עמוקה וגבוהה יותר מהחיים. את לא מוכנה להיות מוגדרת ע״י האגו שלך. נפטון מביא אותך למקומות גבוהים יותר, או מחליש את האגו ואת כח הרצון שלך. הוא יכול לתת לך השראה אלוהית או אשלייה קיומית. יש לך חזון וחלומות שאת פועלת להגשים. את מאד רגישה, ולפעמים את יכול להיות מאוכזבת מהחיים בגלל שאת מצפה מהם ומאחרים לרוחניות ורגישות דומה. את מאד אוהבת מוזיקה ואמנות. את מלאה חמלה וסבלנות לאחרים. יש לך יכולת להיות קוסמת.

שמש במשולש לנפטון (רהב)

חולמנית, אידאליסטית, יצירתית, מלאת חמלה, רגישה, מעוררת השראה, רכה, רוחנית, הומניטרית, אוהבת בעלי חיים, אוהבת כל חי, מבינה אחרים, משתמשת במוזיקה ככלי ריפוי. את סופגת הרבה ממצבי הרוח, הרגשות והאנרגיות של הסובבים אותך, וזקוקה לזמנים של התבודדות כדי לכוונן את עצמך. יש לך אינטואיציות חזקות ולרוב נכונות, עם כי לפעמים מתערבב בהן דמיון מפותח. מעט פאסיביות, חוסר באסרטיביות. זה אספקט שמרכך את הקצוות הקשים של גורמים אחרים במפה ומוסיף נדבך רוחני עמוק לאישיות. משיכה למטאפיזי והרוחני, ציפייה שכולם יהיו רוחניים כמוך ואכזבה כשאת מגלה שאין זה כך. אספקט של כותבים, אומנים ומוזיקאים.

שמש בריבוע לנפטון (רהב) או מול נפטון (רהב)

את רוצה להיות משהו מיוחד, לחוות משהו מיוחד, לחיות חיים לא סטנדרטיים. את חולמנית ואידיאליסטית, וקל לך לבטוח באחרים (גם באנשים שלא ראויים לאמונך). יכול להיות שהילדות שלך לא עזרה לך לכוון או להגדיר את עצמך. אב שנעדר, הערצה עמוקה או זלזול בדמות האב (או המצאות על קשת הרגשות הללו), ובכל מקרה הרגשות כלפי האב אינם קשורים למציאות. בעקבות כך, את נאבקת להבין מי את.

שמש – פלוטו
שמש בצמידות לפלוטו

תקופות רבות של התחדשות עצמית, וניתוח עצמי. יכולת לקרוא אנשים אבל גם יכולה להיות נטייה לראות דברים בצורה שלילית ולייצר מציאות שתואמת את הנבואות השליליות שלך, נטייה להרס עצמי. אם יש משהו שאת שונאת זה לא לדעת. את מעדיפה לדעת את האמיתות הכואבות ביותר. מאד חשוב לזהות ולהכיר את ההשפעה של פלוטו עליך. הוא כל כך דומיננטי במפה שאת חיה ונושמת אותו. ברגע שאת לומדת להכיר את הנטייה לשליליות זה הצעד הראשון לחיים מודעים וליכולת לנתב את הכח של פלוטו למקומות חיוביים. את כל כך רוצה טרנספורמציה שאת מושכת לחייך חוויות מעצימות ומשנות חיים. אם אין לך את המימד הנוסף לחיים, משמעם לך. טיפול, ריפוי וייעוץ הם ערוצים מעולים לניתוב הכוחות הללו.

שמש במשולש לפלוטו

קל לך למצוא תשוקה לדבר, ללכת אחרי הלב שלך, להישאר מפוקסת ולהשיג מה שאת רוצה. את לא מפחדת מכלום. את מחפשת גדילה והתפתחות, במיוחד במישור הפסיכולוגי. את אוהבת את המסתורין ולפתור תעלומות. יש לך הרגשה שיש לך יעוד בחיים. את נותנת משמעות עמוקה לדברים שנחשבים ״רגילים״ לאחרים. את מחפשת סמלים וקוראת בין השורות. יש לך אנרגיה פיזית טובה והגוף שלך מבריא בקלות. את לא מפחדת ללכלך את הידיים ולעשות עבודות שחורות, ואת מוכנה לעזור לאחרים, גם ברמה הפסיכולוגית והרוחנית. יש לך תובנות חדות ומעוררות השראה. את חדת הבחנה ואת לא מופתעת או נבהלת מהחיים בקלות. את לא מפחדת מהצד האפל של החוויה האנושית ואין לך בעיה לכופף את החוקים מדי פעם אם יש צורך. את שונאת שטחיות מכל סוג שהוא. תשוקתית, אינטנסיבית. יש צורך לחבר בין האור של השמש לחושך של פלוטו ולמצוא בינהם איזון.

שמש בריבוע לפלוטו או מול פלוטו

נטייה למתח פנימי, שליליות ולהתנהגות שמביאה להרס עצמי. כשהכל הולך כמו שצריך, את מפחדת שמשהו יבוא וישנה את זה. החשיבה שלך מאד שלילית ומקשה עליך להיות מאושרת. את חיה בפחד מתמיד שמישהו ימשוך את השטיח תחת רגלייך ולפעמים את יוצרת נבואה שמגשימה את עצמה. למעשה יש לך המון עוצמה וכח, וברגע שאת יודעת לקבל את העצמה ולא לפחד ממנה את הופכת להיות יעילה, מלאת תובנות, עוזרת ומרפאה. יש לך חוסר שביעות מתמיד מההישגים שלך ומהיכולת שלך להביע את עצמך. יש איזה רצון להביע את עצמך ולהחביא את עצמך בה זמנית. את רוצה פרטיות אבל רוצה להיחשף. יש בך צורך עז לשליטה בעצמך ובעולם. פחד גדול משינויים. את עוברת הרבה משברי זהות בחייך ומאד רגישה לביקורת. קשה לך לקבל את הצד האפל של החיים. את יודעת לקרוא בין השורות אבל יש חשש שאת מפרשת את הכל בצורה שלילית מדי. יש לך חיבור חזק אל העבר, אל חפצים, אל אנשים. לכולנו יש צד אפל ולא רציונלי באישיות שלנו. את צריכה ללמוד להכיר את הצד הזה, להתמודד איתו ולשלב אותו באישיות שלך. זהו תהליך מאד קשה ויכול לגרום לדימוי עצמי מאד נמוך.ההשפעה הזו, כשאינה מנותבת נכון, יכולה להביא לשימוש במניפולציות כדי להשיג מה שאת רוצה, כשבטווח הארוך את נפגעת מכך. יש נטייה למשוך לחייך אנשים רכושניים וקנאים (בריבוע נטיה למשוך נסיבות מרגיזות ומסוכנות). עליך ללמוד למה את מושכת אליך את הנסיבות הללו. יש צורך עז להתמודד עם הפחד משינוי ולהבין שהשינוי נדרש לצורך גדילה והתפתחות. המפתח להתמודדות עם ההשפעה הזו הוא לחבק את החלק האפל שלך, לאהוב את עצמך כמו שאת, להכיר בכוח ובעצמה המדהימים שלך ולנתב אותם למקומות בונים.

שמש – אופק
שמש בצמידות לאופק

את משאירה רושם חזק על אחרים, נתפסת כמאד חזקה ומאד בטוחה בעצמך. אי אפשר שלא להבחין בך ואת מאד מודעת על איך את נתפסת בעני אחרים. את מעדיפה להוביל מאשר ללכת אחרי מישהו, ומרגישה נח בסיטואציות שמאפשרות לך את זה. את מזוהה מאד עם הדימוי שאת משדרת החוצה ומאד חשוב לך שיראו אותך כבעלת יכולות.

שמש במשולש לאופק

חברותית, נעימה, אהודה, מאד מתאים לדמות ציבורית. יש בך כנות ומשהו קל וטבעי שמוקרן החוצה. רלוונטי בעיקר אם השמש והאופק לא מאותגרים מאד על ידי כוכבים אחרים.

שמש מול האופק

את מוצאת את עצמך באמצעות מערכות היחסים שלך ואת במיטבך כשאת בקשר זוגי. סביר להניח שכל חייך היית בקשרים זוגיים, למעט מרווחים קטנים. את יכולה בקלות להכניס את עצמך לנעליהם של אחרים ולהבין את הסיטואציה שבה הם נמצאים, וזה מקנה לך כישורים כמטפלת, מגשרת או בניהול משא ומתן. את אוהבת לקבל החלטות יחד עם בן הזוג שלך, ואת לא מסוג האנשים שילכו למסעדה או סרט לבד מבחירה, את פשוט מרגישה יותר שמחה ומאושרת כשיש מישהו לצדך.

שמש בריבוע לאופק

אנשים לא תמיד מבינים אותך, במיוחד בצעירותך. אנשים חשבו שאת סנובית למרות שבכלל לא התכוונת להיות. את פשוט הפעלת מגננות וכך זה בא לידי ביטוי. מודעות לכך וריכוך של ההתנהגות המגוננת יכולות לעשות פלאים למערכות היחסים שלך.

שמש – רום השמיים
שמש בצמידות לרום השמיים

את מאד מכוונת מטרה. את מזוהה עם ההישגים שלך בעבודה והצלחה קרייריסטית היא צורך מאד מהותי עבורך. יש לך מעמד חברתי גבוה ואת מאד פופולרית. את מנהיגה מטבעך, ויש לך נטייה למרוד בדמויות סמכות אחרות. מאד חשוב לך ללמוד לכבד דמויות מבוגרות יותר וסמכותיות כדי לעשות את דרכך מעלה בצורה נעימה. כשאת נכשלת זה יכול להפיל אותך, ומאד חשוב לך לא לקחת את הכישלונות שלך כל כך קשה. את חשובה ואת נועדת לדברים גדולים, ומאד חשוב שתדעי ותכירי בזה, ויחד עם זאת אל תנופפי את זה לאנשים בפרצוף.

שמש במשולש לרום השמיים

 תוכן חסר צריכה לכתוב אותו
את מאד מכוונת מטרה. את מזוהה עם ההישגים שלך בעבודה והצלחה קרייריסטית היא צורך מאד מהותי עבורך. יש לך מעמד חברתי גבוה ואת מאד פופולרית. את מנהיגה מטבעך, ויש לך נטייה למרוד בדמויות סמכות אחרות. מאד חשוב לך ללמוד לכבד דמויות מבוגרות יותר וסמכותיות כדי לעשות את דרכך מעלה בצורה נעימה. כשאת נכשלת זה יכול להפיל אותך, ומאד חשוב לך לא לקחת את הכישלונות שלך כל כך קשה. את חשובה ואת נועדת לדברים גדולים, ומאד חשוב שתדעי ותכירי בזה, ויחד עם זאת אל תנופפי את זה לאנשים בפרצוף

שמש מול רום השמיים

את כנה, שבעת רצון, נדיבה, צנועה, עובדת קשה, נאמנה ואצילית. סביר להניח שאת ביישנית ומסוגרת מטבעך. את לא מרגישה צורך לשים לב לכל העולם, את מתמקדת בבית, במשפחה ובעבודה שלך. יכול להיות שיש לך פחד קהל ומחשיפה ציבורית באופן כללי. את מאד קשובה ללב שלך ולא מוטה מהשפעות של אחרים. יכול להיות שבילדותך היתה לך אחריות גדולה בגיל צעיר, יכול להיות שהיית צריכה לדאוג לבת.בת משפחה, או שהיית צריכה שידאגו לך.

שמש בריבוע לרום השמיים

יש לך שאיפות ונחישות גדולה להצליח ולהתבלט. הרצון להיות דומיננטית ולהיחשב כסמכות יכולה לבוא עם מידה של כוחניות שלא משרתת אותך. מאד קשה לך להתמודד עם כשלונות.