רום השמיים במזלות

רום שמיים בטלה

היית צריכה לחלוק את אור הזרקורים עם אחרים, הרגשת שאת לא מאד מיוחדת בעיני המשפחה שלך, הרגשת שההורים שלך נתנו את צומת הלב באופן יותר טבעי לאחרים. אהבת ליצור יופי והרמוניה, ניסית למצוא את המקום שלך בעולם, לקחת את הזמן ובחנת את האפשרויות. ואז את גדלה לטלה, את רוצה לבלוט ולהיות מיוחדת, להיות עצמאית ויצירתית. את באת להוביל, להיות הבוסית, לעבוד באופן עצמאי, את לא אוהבת לקבל הוראות מאחרים, וזה לא משנה באיזה
תחום. חשוב לך להצליח, אפילו להיות מפורסמת. את מחליפה הרבה עבודות בחיים שלך. את צריכה משהו דינאמי, שינויים. יכול להיות עבודה פיזית עם הגוף. את תמיד תסתערי על תחומים חדשים בהתלהבות. את תחרותית. תלחמי לקבל את ההצלחה שאת רוצה ותקבלי אותה. את לא מפחד לקחת סיכונים. את אוהבת להיות חלוצה, לפלס את הדרך ולהביא משהו חדשני לעולם. יש לך גם את ההססנות, התחושה מהילדות שאת לא טובה מספיק, יש איזה בלבול, לפעמים את חוזרת אליו ואז שוב יוצאת לכבוש את העולם. יש לך את זה. קחי את זה. זה לא יינתן לך על מגש של כסף אבל אם תעשי מה שצריך, זה יקרה. יש לך יותר נטייה ליזמות ופחות להמשכיות. תצטרכי ללמוד להתחבר לאדמה כדי שתוכלי לממש את החזון שלך החוצה.

רום השמיים בשור

את זקוקה לבטחון ולכיוון ברור עבודה שלך. את באת להוסיף יופי לעולם ולעזור לשפר אנשים או חפצים. יש לך חוש עסקי טוב אם את מוכנה לעשות את העבודה הקשה שנדרשת בשביל להשיג את המטרות שלך. את נמשכת לעבודות סביב יצירה וכסף – מוזיקה, אמנות, אופנה, בנקאות, כספים. יכול לקחת לך זמן רב להגיע להחלטה לגבי הכיוון שתקחי, אבל ברגע שאת מוצאת את הכיוון את מאד יציבה בו. חשוב ללמוד להשתעמם קצת מהעבודה כדי לשמור על היציבות הזו. קשה לך להאציל סמכויות כי אף אחד לא עושה את הדברים טוב כמוך. IC בעקרב – היתה ילדות מאתגרת, מוקדם בחיים החיים שלך המיניות נכנסה לחיים שלך – אולי ההורים שלך ביקשו שתעשי דיאטה, מודעות גוף מינית מוקדמת, ההורים שלך לא היו ישירים איתך ועם מה שהם רצו ממך, ואת היית צריכה לנסות לקרוא בין השורות ולהבין מה ההורים שלך רוצים ממך. ההורים בלבלו אותך, הם לא היו ממש בטוחים איך לגדל אותך. לרוב את מאד סקסית ויפה, את מאד מודעת לזה שאת לא ממש מבינה מה אנשים אומרים לך, ואת לא בטוח צריכה להקשיב לכללים כי לא בטוח שהם באמת מתכוונים למה שהם אומרים, ואת גם יודעת שאת יכולה לעשות על אחרים מניפולציות, כפי שעשו לך. רום שמיים בשור – סקסי, חופש ביטוי מיני, אהבה לאוכל, קצת עצלנות, חשוב לך שהסביבה שלך תהיה בטוחה ונוחה, את זקוקה בטחון, את לא אוהבת לעבוד, אבל את חייבת לעבוד כדי שיהיה לך בטחון כלכלי ושיהיו לך דברים יפים. את מונעת להרוויח כסף כדי שתרגישי בטוחה ושיהיו לך דברים יפים. את מחפשת סדר כדי לארגן את הכאוס של הילדות שלך.

רום השמיים בתיאומים

כישורים מנטליים מעולים, את פה בשביל להיות מורה, כותבת, יחסי ציבור, שיווק ופרסום, את צריכה לעבוד עם הרבה אנשים, לשנות הרבה מקצועות, להיות מאותגרת מנטלית כל הזמן. כושר הביטוי שלך הוא המתנה שלך. יש לך המון תחומי עניין ואת צריכה עבודה שתאפשר לך להתרחב עם כולם. מבחינת קו הילדות, היה לך רצון לברוח, תחושה של תחרותיות, תחושה של להיות בחוץ, יכול להיות שהיית ילדה אמצעית, או הילדה החולמנית, השונה במשפחה. באיזושהי דרך היתה לך הרגשה שאת לא שייכת, את החלק בפאזל שלא שייך למשפחה, תחושה שיש איזו משפחה אחרת שבה היית יכולה לפרוח יותר. בגלל שהבתים הפוכים זה יוצר יותר רעש במפה – אולי התחתנת מוקדם מדי, אולי נסעת יותר מדי, אולי התחתנת עם מישהו שנוסע הרבה, או שאת עם מישהו שלוקח אותך למסעות, אולי תרצי ולא תסעי לשום מקום. את צריכה חופש מהמשפחה שלך, ויש לך קשרים טובים יותר עם המשפחה שלך כשאת גרה רחוק מהם. באזור גיל 6 את מפתחת תודעת אגו, ומה שאת רוצה לעשות זה להיות בתקשורת, עכשיו יש לך קול ואת רוצה שכולם יקשיבו לך, למרות שבבית לא היה לך קול ואף אחד לא הקשיב לך, יש לך המון אנרגיה, יכול להיות שיהיו לך המון עבודות, יש קוטביות גדולה, יש צורך לדבר על הכל בציבור, מאד יצירתית, את יודעת על מה את מדברת, את יודעת מה את רוצה, ואת טובה בהכל, את נתפסת  אינטלקטואלית וחכמה. הדרך הטובה להתמודד עם הצורך לברוח היא לדבר על הכל עם העולם. המטרה שלך היא ללמוד את העובדות ולתקשר אותן החוצה. ליהנות משיח עם הרבה סוגים של אנשים. יש את ההרגשה שאת לא היית בסדר בילדות אבל את כן! כשתדברי על זה, את תעזרי לעצמך ולאחרים. אל תדחיקי את האישיות שלך בגלל שיש איזה קוד של מה ראוי ומה לא ראוי לשתף. החוקים לגבייך הם שונים. ואת מצחיקה, ויש לך אישיות שמקרינה את זה שאת יודעת מה שאת עושה. את מהירה, את חדה, את יודעת לכתוב, דוברת ציבורית, יוצרת חברויות עם אנשים. אולי המשפחה שלך אף פעם לא תרצה לשמוע מה יש לך להגיד. תמצאי מי כן רוצה להקשיב לך. את יודעת לפתור בעיות. סטיב ג׳ובס רצה ליצור דרכים לתקשורת בשביל אנשים. את רוצה להרגיש קרובה לאחרים ולקרב אנשים יחד, בצורה שלא יכולת להרגיש בילדות שלך. עידן האינטרנט הוא גן עדן בשבילך. נצלי אותו.

רום שמיים בסרטן

בילדות שלך בגדי קיבלת עבודה ואחריות מגיל צעיר. התבגרת בגיל צעיר מדי. עבדת קשה כדי לרצות את ההורים. לא קיבלת את כל האהבה שהיית צריכה לקבל מהם. יכול להיות שאחד ההורים היה חסר בחייך, יכול להיות שהורה אחד עבד מאד קשה, או לא נכח, והורה אחר היה צריך לתפקד בשביל שניהם. אולי לא הרגשת שאת עומדת בציפיות של ההורים שלך. היום בסרטן את מתייחסת לכל העולם כמשפחה שלך. הפרסונה הציבורית שלך היא חלק ממשפחה. את אוהבת אנשים ואת רוצה להיות קרובה אליהם, את רוצה למצוא חום מאנשים בעולם. את אוהבת להזין אחרים, להיות בשביל אחרים, דווקא בגלל שלא היו שם בשבילך, תמיד היית חזקה. את רוצה להבין את הצרכים של אחרים. יש לך יכולות תקשור, יכולות אינטואיטיביות, ואת יכולה להשתמש בהן כדי למצוא את היעוד שלך ולהשיג את מה שאת רוצה. את יודעת לעבוד. תמיד עבדת קשה וטוב. את יודעת לעשות המון דברים. יש לך אישיות מאד מקסימה. ברמת הקריירה את צריכה לעשות משהו יצירתי, שיזין אחרים, שידאג לאחרים, שיראה אותם ברמה העמוקה ביותר.

רום השמיים באריה

את באת לכאן להוביל, לזרוח, להיראות במלא האותנטיות שלך. את הולכת אחרי המטרות שלך באומץ, שימי לב לביטחון עצמי מופרז ויהירות. יכולה להיות דוברת, שחקנית, זמרת, מנהלת ארגונית, במאית, אשת עסקים או פוליטיקאית. כל מקצוע שישים אותך במרכז מול עיניים רבות ויענה על השאיפות הפיננסיות שלך. תהיי גאה באיך שאת ואל תפחדי לזרוח! ילדות בדלי –היתה לך ילדות מוזרה, לא הרגשת שההורים שלך אפשרו לך להצליח להיות מי שאת ומרדת, אבל המרד היה פנימי. את הרגשת שלא היית הכי חשובה בחיים של ההורים שלך, אולי קיבלת הזנה עמוקה מהורה אחד בלבד. אולי ההורים שלך עשו משהו הומניטארי ובגלל זה נסעת ממקום למקום בחיים שלך. את מרגישה מיוחדת בגלל הילדות השונה שלך, אבל היא גם גרמה לך להרגיש חוסר נוחות. את קצת מוזרה, את קצת הפוכה, לא יציבה, אולי ההורים שלך היו מוזרים ומשונים ואת נורא רצית להרגיש נורמלית ואז למדת לחבק את זה ולמדת להיות מקורית ומיוחדת וממציאנית. כשגדלת הבנת שאת מיוחדת, יש לי קול שהוא מאד שונה מאחרים, לא בהכרח קיבלתי את הזכות להיות ילדה, והבנת שיש לכך מטרה וסיבה – את בעולם בשביל לעמוד ולהיות משהו אחר. החלטת למצוא את האושר שלך, להיות ילדה בעולם. קו הקריירה באריה מביא אותך למקום של כיף, הנאה, ילדותיות. את מאד זקוקה למחיאות כפיים במיוחד במישור הציבורי. את רוצה שיתפסו אותך כמלכה, יפה, כיפית ושיריעו לך. אם מישהו מנסה לאתגר אותך את תעשי הכל כדי לשמור על מקומך כמלכה, את רוצה לרצות את העולם ושהעולם יאהב אותך ותזרחי כמו הכוכבים בשמיים ואז תרגישי טוב לגבי זה שלהורים שלך היו דברים יותר חשובים לעשות מלאהוב אותך. את לא רוצה להוריד אחרים, את רוצה שכולם יעלו איתך למעלה. את אוהבת לשתות ולאכול ולשמוח עם אנשים שמעריכים אותך. את לא מראה לאף אחד שיש לך כאב, את מגנה על הכאב שלך עם יכולות הבידור שלך. הכי כיף לדבר איתך בעולם. אם את לא מתמודדת עם הכאב האישי ועם הבריאות האישית שלך, אם את לא יכולה להשמיע את קולם של אלו שלא יכולים להישמע, אם אין לך אפשרות למרוד במגבלות שחוסמות אותך במפנים, את לא תוכלי להיות המלכה שאת צריכה להיות. את צריכה שיבחינו בך ושיאהבו אותך. אם את מקבלת תשומת לב בגלל הסיבות הנכונות את לא תוכלי לפרוח. חשוב שתלמדי לקחת מנהיגות, אחריות, להיות חזקה ואמיצה, לייצג את כל הדברים הטובים, המהנים, הצודקים. את חייבת לאהוב את עצמך ולאהוב אחרים, להרשות לעצמך להרגיש, לא לפחד להיפגע. 

רום שמיים בבתולה

לא משנה מה את עושה, את פרקטית, אנליטית, יודעת לדאוג לכל הפרטים הקטנים, לבצע את המשימות שלך בזמן ולהיות בשירות לעולם. יש לך כישרון לעיסוק בתחום התזונה, צמחי מרפא, פסיכולוגיה, וריפוי בכלל. יש לך גם כישרון לאמנות הכתיבה. את זקוקה ליציבות במה שאת עושה כדי שיהיה לך שקט פנימי. וחשוב לך לבנות ביטחון עצמי. מאד חשוב לא להיות קשה עם עצמך – את עושה מספיק ואת עושה מעולה! את מלאה בביקורת עצמית ולכל דבר! ילדות בדגים – מזל של התת מודע, המון אמנים, נשמה ותיקה, מאד רוחני, את גדלת ונזרקת לסיטואציה שלא הבנת, יכול להיות שהיית הצעירה במשפחה ומלא דברים קרו בסביבה, ההורים שלך מאד רצו שתאהבי אותם והם לא נתנו לך משמעת, יכול להיות שההורים התגרשו כשהיית ילדה, עברת בין בתים, הם לא רצו שתבחרי את האחר ואז הם היו ממש נחמדים אליך. את רוצה שאנשים יאהבו אותך, יכול להיות שאת מנסה לחפש הרמוניה עם האנשים שסביבך, את פחדת לדבר איתם, יש לך אישיות מרצה, את לא יודעת להיות את עצמך. היית קצת בעולם החלומות, בעולם של אשליה, לא היית מחוברת למציאות. דברים שהיו קשורים אליך היו קשים להבנה והיית מאד רגישה לדברים, קלטת את הוויב, הרגשת חוסר חיבור בין מה שהראו לך למה שהיה. כשמישהו כעס עליך על משהו היית אומרת להם – או לא אמרתי את זה, בואו נשכח מזה, רצית לטאטא את זה מתחת לשטיח כדי שיחזרו לאהוב אותך ואז כשזה לא קרה את התאכזבת, הרגשת שנתת להם את כולך כשבעצם פשוט לא היית אותנטית. את מודעת ברמה הגבוהה ביותר, באופן אינטואיטיבי אם מישהו אוהב אותך או לא, וזה מאד מאד חשוב לך. מאד חשוב לך לדבר עם אנשים על מה מציק לך. אל תלכי מזה. קבלי את זה, חבקי את זה. דגים רוצים לברוח מהדרמה המשפחתית. ואת לא יכולה לברוח לנצח. בבתולה את מלאת ביקורת עצמית, אנליטית, לוגית, חשוב לך שאנשים יראו שאת חכמה, את רוצה שאנשים יתפסו אותך כחכמה. אם מישהו אומר עליך משהו שאת לא אוהבת את קורעת אותו לגזרים. את צריכה להסביר הכל בפרטים. את יכולה להתפס כמשעממת. את אוהבת שגרה, פרקטיות. מה שאת צריכה לעשות לקבל את זה שלא כולם יאהבו אותך, פשוט להיות את. את הכי טובה בפרטים, באדמיניסטרציה, את יודעת להצביע על הפגמים בכל דבר. תלמדי לא לכעוס על הדברים. את מוכשרת מאד אבל זה לא בהכרח באופן שבו את רוצה את זה. הקריירה שלך נועדה לכתוב, לנתח, להיות בשגרה, להרוויח כסף באופן לוגי. יכול להיות שאת עדיין תפוסה בעולם האשליות, בעולם החלומות, לא ידעו לאפשר לך להיות הגרסה הכי טובה של עצמך. ביקורת לאחרים באופן שיטתי לא עוזרת לך. ה IC בדגים עושה אותך מאד יצירתית.

רום שמיים במאזניים

מאד עצמאית, לא חושבת על דברים אלה עושה, גידלו אותך לעשות דברים בעצמך, השאירו אותך לבד, לימדו אותך להיות עצמאית ולהשיג את מה שאת רוצה, לא היתה הרבה הזנה. אולי היו הרבה מריבות סביבך, אבל את מרדת ועשית מה שרצית לעשות, הבנת שאת צריכה לעשות את הכל בשביל עצמך. אולי ההורים שלך היו מאד צעירים ולא ידעו מה הם עשו כשגידלו אותך. את לקחת אחריות על החיים של עצמך. במאזניים את אוהבת יופי, הרמוניה. בגלל שהיה כל כך הרבה קונפליקט וכל כך הרבה אחריות את הבנת שאת רוצה שאנשים יעזרו לך. בבית את עושה הכל לבד אבל בקריירה שלך את רוצה לקחת איתך אחרים, ולהיות נחמדה אליהם, יכול להיות שאת מחפשת הרמוניה בכל מחיר בקריירה שלך, את רוצה להיות אלופה בשיתוף פעולה, בהרמוניה, בשוויון וצדק. אולי את אוהבת לצלם את עצמך ולפרסם את עצמך, להראות כמה שאת יפה וכמה שאת מתלבשת יפה אבל את הודפת כל מחמאה שניתנת לך. את לא מפחדת לאבד את החברים שלך, את לא מפחדת להראות את צד הטלה שלך. את יכולה למשוך אליך אנשים, את יכולה למשוך אליך נסיבות. את יודעת לזהור, להיות דיפלומטית, אנשים אוהבים אותך. את מזמנת אליך נסיבות קריירה טובות. מאמא טרזה והנסיכה דיאנה היו עם MC במאזניים – שתיהן רצו לעזור לאלו שהיה להם פחות מזל בחיים. זה קו קריירה שמאד מתאים ליצירה אמנותית, תכשיטים, עריכת דין, דיפלומטיה, אבל כל זה בקונוטציה של עזרה לאחרים. אבל אם המפה שלך מאד רגישה, קשה לך יותר לממש את ה MC שלך. את צריכה להיות חזקה בפנים. את צריכה להבין שהעולם אף פעם לא יהיה שוויוני וצודק, שאף פעם לא יהיה איזון מושלם. את צריכה לדעת שעזרה לאדם אחד עושה שינוי בעולם. יש גם כאלו כמו פריס הילטון שרק מבזבזת את הכסף שלה על עצמה ועושה סלפיס. חשוב לקחת את קו הקריירה הזה לטובת אחרים. את יודעת מה זה להיות לבד ושלא דואגים לך, ועכשיו את רוצה לדאוג לאחרים, זה היעוד שלך. לעזור לחיות, לעזור לתינוקות, לעזור לאנשים. להביא שוויון, להיות רובין הוד, לאזן את העולם.

רום שמיים בעקרב

פסיכולוגיה, הבנה של הפסיכולוגיה האנושית, התעסקות בריפוי, תקשור, כניסה לתודעה של אחרים אבל גם צורך בביטחון כלכלי ולכן יכול ללכת לכיוון של כספים. בכל אופן יש צורך בטרנספורמציה מקצועית ברגע שהגעת לפסגה של מקצוע מסוים ויש צורך להיות בעמדת כח. את פה בשביל לחשוף את האמת על הטבע האנושי, לשפוך אור על הצדדים החשוכים של האנושות. ילדות בשור –היית זקוקה לתמיכה בטחון ויציבות. ההורים שלך ככל הנראה היו freaks control ,הכל בבית שלך נראה יפה, מעוצב, ההורים שלך חיברו אותך לאמנות, בלט, סרטים ישנים. מה שהיה בבית נשאר בבית. לא הוציאו את הכביסה המלוכלכת. החזקת הרבה סודות. בעקרב את מחפשת את השליטה שאת מכירה מילדותך ואת חשאית לגבי החיים שלך. את לא מראה את המיניות שלך, את מסתירה את עצמך. את לא מוציאה את החיים שלך בפייסבוק. את מאד ספציפית לגבי מה את הולכת להראות לאנשים. את לא הרכלנית השכונתית אבל איכשהו את יודעת כל מה שקורה בשכונה, בגלל שאת מקשיבה ואת יודעת הכל, את זמינה לאינפורמציה. מאד חשוב לך שיאהבו אותך, שיקבלו אותך כדי לקבל את הבטחון הפנימי. את מרגישה מייד אם מישהו אוהב אותך או לא אוהב אותך. מאד אוהבת ילדים, מאד נהנית מהאמהות, מההמשכיות. יש צורך למצוא שלום עם מוות. לחבק את זה כחלק מהחיים. את הולכת לחפש אחרי הבנה עמוקה של החיים של המוות, ואת הולכת לחלוק את הידע שלך עם אחרים. את צריכה להצליח ואת יכולה להצליח. תהיי מה שאת רוצה להיות ותהיי כנה עם עצמך. עבדי חזק, מצאי את הבטחון שלך אבל אל תנסי לקבל את הביטחון ע״י שליטה באחרים. את יכולה להיות מורה נפלאה. אל תפחדי ממה שאומרים עליך. תהיי מרפאה, עזרי לאנשים להבין את החיים והמוות כמו שאת מבינה אותם.

רום שמיים בקשת

יש לך פילוסופית חיים לחלוק עם העולם. העובדה שלך צריכה לאפשר לך מרחב חופשי לעבוד בלוחות הזמנים שלך מכל מקום בעולם, ללמוד, ללמד, לחלוק את החכמה ואת ההומור שלך עם אחרים, לנסוע ברחבי העולם, להיחשף לתרבויות אחרות ולאנשים שונים ומגוונים, ולחקור תיאוריות רעיונות ואנשים. יכולות להיות המון קריירות בחיים, בגילאים צעירים יכולה להיות נטייה לנהנתנות והימנעות מעבודה קשה, לעיתים הקריירה שלך מופיעה רק יותר מאוחר בחיים. בילדותך היה לך עולם פנימי עשיר ומאד יצירתי, דיברת לעצמך, למדת בעצמך. יכול להיות שכללת אנשים אחרים בעולם שלך, כמו אחים ואחיות. התבודדת, התבוננת בעולם והחלטת להיות טובה יותר מכולם. היום את רוצה שיכירו אותך כמחונכת, מעניינת, מרגשת, מצחיקה, חכמה, מיוחדת, שמחה. אפילו אם העולם שלך מת, את לא מספרת מה קורה לך באמת, את מתמודדת עם הכל בעצמך, ליד אחרים את שמחה ומאושרת. את לא נותנת לעצמך להיתפס כחלשה או דיכאונית. את תחרותית ורוצה להיות מפורסמת. יש לך המון מוטיבציה להצליח, וזה טוב עד שזה מגיע למקום שבו את לא מצליחה למצוא אושר במה שיש, ואת מותשת מזה. מאד קשה לך לקבל ביקרות. השיעור הכי חשוב עבורך הוא לזכור שיש לך יכולות לעשות דברים בצורה הכי טובה אם הם יבואו מתוכך בלי יותר מדי מחשבה או מאמץ, בלי התמקדות בפרסום, בהכרה, בלהוכיח את עצמך לאחרים. תתרכזי בעצמך, תני לעצמך לעשות דברים לא מתוך תחרותיות אלא מתוך מקום של שמחה, גם בשביל אלו שנראים לך טובים ממך.

רום שמיים בגדי

את צריכה עבודה שבה את היא הבוס וחשוב לך להשאיר חותם על העולם. את שאפתנית (לפעמים מדי), את לוקחת את הקריירה שלך ברצינות, ומסוגלת להתנתק מהכל ולהתרכז. את נועדת להיות בעלת מוניטין ולעשות כסף. הנטייה הטבעית היא להיות מנכלית, מנהלת כספים, בנקאית, בעלת נכסים או רופאה. את תמצאי עמדות שיקנו לך כבוד לאן שלא תלכי. את יכולה להיות בוסית מאד נוקשה ומאיימת. מאד חשוב להרפות קצת את הנוקשות הזו ולהיות בחמלה לאלו שאת עובדת איתם. ה IC בסרטן מצביע על זה שבילדות שלך קיבלת הזנה רגשית מההורים שלך, שהיית ילדה אהובה, שהצרכים שלך כילדה נענו. אולי היתה לך אמא שנשארה איתך בבית. גידלו אותך בצורה רוחנית. וגם היום את אוהבת את הבית, הוא חשוב לך, הוא המבצר שלך. את לא אוהבת את אור הזרקורים עליך, את לא מחפשת להיות מפורסמת, מבחינת הקריירה שלך זה לא חשוב לך. כן חשובה לך הצלחה וכח. חשוב לך לעשות משהו משמעותי לעולם. את עובדת ועולה מעלה לאט ובהדרגה בצורה יציבה. יש גם הרבה מבחנים בדרך, כי זה שבתאי, אז יכולות להיות תקופות שאת חייבת לצאת החוצה ולחזור הביתה כדי לצבור כוחות, אבל אז את תחזרי שוב ותמשיכי לעלות. מאד חשוב לך לשמור על איזון בין הבית לעבודה כי שניהם מהותיים בחייך.

רום שמיים בדלי

בילדותך קיבלת המון תשומת לב. יכול להיות שלא קיבלת את האהבה שרצית, שלא הרגשת מובנת רגשית או לא קיבלת את ההזנה הרגשית שרצית, אבל העיניים היו עליך, היית מאד מעניינת לכולם סביבך. הרגשת שכל האורות היו עליך ושהיית חייבת לעשות את הדבר הנכון, להיות מיוחדת, וזה הכביד עליך. היום בדלי את רגילה להמון תשומת לב, את לא מתנהגת כאילו שאת זקוקה לתשומת לב, אבל את מרגישה שזה מגיע לך, שיאהבו אותך, שירצו להיות איתך, שיקשיבו לך. את רוצה לקחת את הייחודיות שהרגשת כל חייך ולעשות אתה משהו מועיל, את רוצה לקבל תשומת לב בזכות משהו ראוי, לכן את הומניטארית. כילדה הבנת מה אנשים צריכים כי כולם היו שם סביבך, ועכשיו את רוצה להציל את העולם, את רוצה עבודה מאד מיוחדת שעושה טוב בעולם וכמה חברים שמאד אוהבים אותך. את מרדנית, את רוצה לעשות משהו מיוחד ושונה. את לא מתחברת בקלות, לא חשוב לך שיהיו לך חברים, רק אנשים שממש אוהבים אותך ומוסיפים משהו לחיים שלך. את רוצה לדאוג למשפחה שלך, לפרנס אותם, הם גורמים לך להרגיש מיוחדת, ובעולם את מביאה את הדעות המיוחדות והשונות וההומניטאריות שלך. את עושה דברים רק אם הם חשובים. את לא רוצה לבזבז את הזמן שלך. את מסתכלת על אנשים בגובה העיניים, לא משנה באיזו רמה הם. את חייבת להמציא דברים, למרוד במערכת, למצוא דרכים חדשות לעשות דברים, למצוא דרך להביא מים לאלו שאין להם, את הולכת לשנות את העולם באיזושהי דרך. הנורמה של קריירה היא לא בשבילך.

רום שמיים בדגים

בילדות היית תולעת ספרים, רצית לברוח לספרים, והיית קוראת מאד טובה, רצית ללמוד הכל ולהשיג ידע, שנאת טפשות, רצית להיות הכי חכמה שאפשר, לפעמים החיים התפרקו מסביבך אבל את לא שמת לב, את שקעת בספרים. כשגדלת עברת לדגים. כאן את יכולה לעשות מה שאת רוצה. אנשים לא תמיד מבינים אותך, אבל אם את עושה דברים נכון את יכולה למלא את הדף הריק, עכשיו את יכולה לרדוף אחרי החלומות שלך. יש לך יכולות תקשור ויש לך גיבוי של הידע והחכמה שלך מבתולה אז את יכולה לדעת בדיוק מה את צריכה לעשות. יכול להיות שאת משנה הרבה את הקריירה שלך, אבל כשאת בתוך קריירה את מחויבת לה. יכול להיות שאת חולמת ולא עושה, ואז את צריכה לחזור לפרקטיקה. יש לך חמלה וחיבור לאנשים, את אמפתית ומכילה, את הופכת להיות המרפאה, לא משנה באיזה מקצוע את. את מאפשרת ריפוי לאחרים אבל את גם חייבת לרפא את עצמך, לדאוג לעצמך, לעזור לעצמך, להקיף את עצמך באנשים שידאגו לך.